Zdravotnická angličtina pro mírně pokročilé

Jsme první a také jedinou agenturou v České republice, která řešila grantový program

EU – Leonardo Da Vinci – Výuka cizích jazyků pro zdravotníky v ČR

leonardoTento kurz je připravený pro ty z vás, které se již angličtinu někdy učili. Většina zdravotníků má školní výuku angličtiny za sebou, ale jejich velký problém je, že se obávají mluvit.

Tento kurz vás během intenzivního týdne v malé skupince provede základními konverzačními tématy: návštěva nemocnice, anamnéza, orientace v nemocnici, základní konverzace s pacientem, opakování anglické gramatiky.

Tento kurz je určen všem zdravotníkům, kteří se setkávají jak v ambulantní, tak i lůžkové části zdravotnických zařízení s anglicky mluvícími pacienty. Někdy je to setkání třeba 2x do roka a někdy třeba i každodenně. Cílem tohoto kurzu je pomoci zdravotníkům zvládnout základní jednoduchou konverzaci. Tento kurz je určen lidem, kteří mají slovní zásobu alespoň 500 - 600 slov z obecné angličtiny, ale neumějí je aktivně využít a potřebují tyto své znalosti převést z pasivní do aktivní znalosti.

V našich kurzech je maximálně 8 studentů, neboť jen malá skupinka studentů zajistí intenzivní výuku. Součástí kurzu jsou studijní materiály včetně CD, které dostanete k dispozici po zaplacení kurzovného.

Na těchto materiálech pracoval 3 roky tým odborníku ze 6 zemí Evropy a je to projekt garantovaný záštitou Evropské Unie. V ČR je absolutně unikátním projektem.

Organizace výuky:
od 09.00 do 12.00 hodin - výuka
od 12.00 do 13.00 hodin - polední přestávka
od 13.00 do 16.30 hodin - výuka

Místo konání: kancelář EuroStaff, Plzeňská 140/235, Praha 515.

Vzhledem k omezenému počtu míst (8) pošlete přihlášku co nejdříve. Kurzovné uhraďte, prosím, prostřednictvím bankovního příkazu na účet E-banka číslo 602929028/5500 nebo složenkou. Variabilním symbolem bude vaše rodné číslo, do označení odesílatele napište vaše příjmení. KONTROLA PLATBY NA MÍSTĚ – DOKLAD O ZAPLACENÍ S SEBOU. Přihlášení je závazné a kurzovné se nevrací.

Datum kurzu Délka kurzu     Cena kurzu / os Poznámka
od do
    40 hodin 4.500 Kč

V ceně kurzu jsou skripta a CD.

Platbu zašlete nejpozději 1 týden po odeslání přihlášky.

Ukazka z kurzu-mirne pokrocili (pdf)

Přihláška na jazykový kurz pro mírně pokročilé

Invalid Input
doplňte!
Jméno a přijmení není zadáno!
Invalid Input
doplňte!
doplňte!
doplňte email!
Invalid Input
Invalid Input
Chyba!

EuroStaff CZ s.r.o.

Plzeňská 140/235
155 00 Praha 515

+420 605 130 576
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © Eurostaff s.r.o. | Informace o zpracování osobních údajů
Webmaster: firmam.cz | log