Odborná angličtina pro středně pokročilé

EuroStaff a program Medical English

Nechali jsme pro vás připravit jedinečný výukový program a materiály odborné zdravotnické Aj pro středně pokročilé zdravotníky.

Tyto výukové materiály připravila Pat Hertel z americké univerzity De Vry v Chicagu, kde působí jako profesorka ošetřovatelství. Jsou šity na míru tak, aby vám usnadnily adaptaci v zahraničních nemocnicích jak po jazykové, tak i po odborné stránce. V našich kurzech podle tohoto programu již několik let vyučují externí lektorky a registrované sestry v USA.

Týdenní kurzy anglického jazyka jsou určené pro pracovníky ve zdravotnictví a jsou vyučovány ve skupinkách v maximálním počtu 8 studentů. Kurzy jsou zaměřeny na pokročilejší praktickou angličtinu a odbornou zdravotnickou terminologii, důraz je kladen na dynamické učení, odbornou konverzaci a rozvíjení slovní zásoby. Kurzy jsou týdenní a počet výukových hodin je 40. Podmínkou účasti v kurzu jsou jazykové znalosti z obecné angličtiny minimálně na úrovni středně pokročilé. Součástí kurzu jsou studijní materiály, které dostanete k dispozici po zaplacení kurzovného.

Náplň kurzu: terminologie a praktická angličtina pro pracovníky ve zdravotnictví (sestry, fyzioterapeuty, lékaře, lektory odborných jazykových kurzů, pedagogické pracovníky SZŠ a VZŠ) - praktická cvičení, komunikace s pacientem, odborná konverzace, gramatika.

Organizace výuky:
od 9.00 do 12.00 hodin - výuka
od 12.00 do 13.00 hodin - polední přestávka
od 13.00 do 16.30 hodin - výuka

Místo konání: kancelář EuroStaff, Plzeňská 140/235, Praha 515.

Vzhledem k omezenému počtu míst (8) pošlete přihlášku co nejdříve. Kurzovné uhraďte, prosím, prostřednictvím bankovního příkazu na účet E-banka číslo 602929028/5500 nebo složenkou. Variabilním symbolem bude vaše rodné číslo, do označení odesílatele napište vaše příjmení. KONTROLA PLATBY NA MÍSTĚ – DOKLAD O ZAPLACENÍ S SEBOU. Přihlášení je závazné a kurzovné se nevrací.

Datum kurzu Délka kurzu Cena kurzu / os Poznámka
od do
40 hodin 5.000 Kč  

Skripta jsou v ceně kurzu.

Platbu zašlete nejpozději 1 týden po odeslání přihlášky.

 

Přihláška na jazykový kurz pro středně pokročilé

Invalid Input
doplňte!
Jméno a přijmení není zadáno!
Invalid Input
doplňte!
doplňte!
doplňte email!
Invalid Input
Invalid Input
Chyba!

EuroStaff CZ s.r.o.

Plzeňská 140/235
155 00 Praha 515

+420 605 130 576
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © Eurostaff s.r.o. | Informace o zpracování osobních údajů
Webmaster: firmam.cz | log