eurostaff logo final-1

Vzdělávání - jazykové kurzy

V rámci programu Gateway pořádá společnost EuroStaff několik typů kurzů anglického jazyka. Jsou vytvořeny a vedeny tak, aby vám přinášely maximální efekt a měly rychlý a pozitivní vliv na vaši jazykovou úroveň.

Jedná se o kurzy průběžné, intenzivní týdenní, víkendové i jednodenní. Náplní kurzů po obecné stránce je výuka angličtiny v rozsahu učiva od začátečníků až po pokročilé. Náplní kurzů po odborné stránce je zdravotnická terminologie v angličtině. Jsou určeny pracovníkům ve zdravotnictví (sestrám, fyzioterapeutům, lékařům, laborantům, lektorům odborných jazykových kurzů, pedagogickým pracovníkům SZŠ a VZŠ) - praktická cvičení, komunikace s pacientem, odborná konverzace, vedení dokumentace...

Přípravné speciální kurzy anglického jazyka

Kandidátům na pracovní pozice je v závislosti na jimi vybrané cílové destinaci nabízena účast v následujících přípravných kurzech:

Co vám přinášejí kurzy AJ společnosti EuroStaff

  • cenová dostupnost
  • individuální přístup
  • přizpůsobení vašim časovým možnostem
  • zaměření kurzu na obecnou i odbornou angličtinu
  • použití alternativních výukových technologií a metod zrychleného učení
  • rozdělení do skupin podle vaší vstupní úrovně jazykových znalostí
  • specializované kurzy, které jinde nenajdete

EuroStaff a program Medical English

Nechali jsme pro vás připravit jedinečný výukový program a materiály zdravotnické AJ pro středně pokročilé zdravotníky. Tyto výukové materiály připravila Pat Hertel z americké univerzity De Vry v Chicagu, kde působí jako profesorka ošetřovatelství. Jsou šity na míru tak, aby Vám usnadnily adaptaci v zahraničních nemocnicích jak po jazykové, tak i po odborné stránce. V našich kurzech podle tohoto programu již několik let vyučují externí lektorky a registrované sestry v USA.

Lektorky odborné AJ

Mgr. Veronika Di Cara, RN - lektorka odborné angličtiny, registrovaná česká a americká sestra, na 1. LF UK přednáší obor ošetřovatelství jak českým, tak zahraničním studentům.

Tereza Bratinková - lektorka odborné AJ, pracovala 3 roky v prestižní akreditovane nemocnici KFSH Riyadh na intenzivní péči.

Mirka Musilová - lektorka odborné AJ, pracovala 4 roky v prestižní kardiologické nemocnici PSCC Riyadh.

UPOZORNĚNÍ

1. Cena akce uvedené na nabídce za jednoho účastníka v kurzu je stanovena dohodou dle zákona 526/90 Sb. o cenách.

2. Storno podmínky: Bezplatné storno příjímáme 30 dnů před zahájením kurzu. Pokud obdržíme storno do 10. dne před zahájením kurzu, účtujeme 50 % z ceny kurzu. Pozdější storno nemůže být přijato a objednavatel hradí plnou cenu kurzu. Objednavatel má právo vyslat náhradníka.

Nabízíme pozice v těchto zemích: Saúdská Arábie, Katar, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Bahrajn

Hledáme: zdravotní sestry, lékaře, fyzioterapeuty ....

EuroStaff CZ s.r.o.

Sídlo společnosti:

mapa-smallPlzeňská 140/235
155 00 Praha 515

+420 605 130 576

IČO: 26202379
DIČ: 005-26202379

Copyright © 2017 Eurostaff s.r.o.
Webmaster: firmam.cz | log